Rok szkolny 2023/2024

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Futsal dziewcząt – Igrzyska Dzieci SZS

1

Ewelina Smiech, Paulina Jagła, Wiktoria Dembończyk, Alina Prenger, Laura Bartoń, Hanna Królewicz

 mgr Marek Wojtala

Futsal chłopców – Igrzyska Dzieci SZS

1

Dominik Gollasch, Marcel Nocoń, Borys Zagórski, Patryk Gierczycki, Lucas Michna, Marcin Smiech, Paweł Obst

 mgr Marek Wojtala

Rok szkolny 2022/2023

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Piłka nożna dziewcząt – Igrzyska Dzieci SZS

1

Oliwia Grzybek, Karolina Gierczycka, Ewelina Smiech, Paulina Jagła, Wiktoria Dembończyk, Alina Prenger, Laura Bartoń

 mgr Marek Wojtala

Piłka nożna chłopców – Igrzyska Dzieci SZS

3

Kacper Jaskółka, Filip Klajnowski, Theodor Kandziora, Dominik Gollasch, Marcel Nocoń, Jakub Wala, Borys Zagórski, Patryk Gierczycki, Lucas Michna, Marcin Smiech

 mgr Marek Wojtala

 

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Tenis stołowy drużynowo (Igrzyska Dzieci)

1

Oliwia Grzybek

Oliwia Konieczna

mgr Marek Wojtala

Tenis stołowy drużynowo (Igrzyska Dzieci)

2

Dominik Gollasch, Marcin Smiech,
Borys Zagórski.

mgr Marek Wojtala

Tenis stołowy indywidualnie(Igrzyska Dzieci)

1

Oliwia Konieczna

mgr Marek Wojtala

Tenis stołowy indywidualnie(Igrzyska Dzieci)

3

Oliwia Grzybek

mgr Marek Wojtala

Tenis stołowy indywidualnie(Igrzyska Dzieci)

1

Dominik Gollasch

mgr Marek Wojtala

Tenis stołowy indywidualnie (Igrzyska Młodzieży)

2

Mateusz Jasiulek

mgr Łukasz Flegel

Piłka nożna (Igrzyska Dzieci)

1dz, 3chł

Theodor Kandziora, Filip Klajnowski, Kacper Jaskółka, Dominik Gollasch, Borys Zagórski, Marcel Nocoń, Marcin Smiech, Patryk Gierczycki, Lucas Michna, Jakub Wala, Ewelina Smiech, Alina Prenger, Paulina Jagła, Oliwia Grzybek, Laura Bartoń, Wiktoria Dembończyk

mgr Marek Wojtala

Piłka nożna (Igrzyska Młodzieży)

3

Filip Horbijczuk, Mateusz Jasiulek, Jakub Wilczek, Marco Werner, Krzysztof Ozga, Ksawery Kowalik

mgr Łukasz Flegel

Rok szkolny 2021/2022

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej

1

Maja Flegel

mgr Marek Wojtala

Rok szkolny 2019/2020

Dyscyplina/przedmiot

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

1 Emilia Bednarska mgr Halina Marcinków

Tenis stołowy - Igrzyska Dzieci SZS

3

Jessica Socha

mgr Marek Wojtala

Rok szkolny 2018/2019

Lekkoatletyka

Igrzyska Młodzieży:

100 m – Kamila Czartoryska1 miejsce,

100 m – Paulina Olszewska3 miejsce,

300 m – Kamila Czartoryska1 miejsce,

1000 m – Patrycja Nol – 2 miejsce,

100 m – Mateusz Bujak – 2 miejsce,

1000 m  – Daniel Syrzisko – 1 miejsce,

skok w dal – Mateusz Bujak – 3 miejsce,

rzut oszczepem – Mateusz Bujak1 miejsce,

opiekun: mgr Marek Wojtala.

Igrzyska Dzieci:

100 m – Emila Kräusel – 1 miejsce,

100 m – Krzysztof Wilczek – 3 miejsce,

600 m – Julia Wojtkowiak – 1 miejsce,

rzut piłeczką palantową – Anna Piela – 1 miejsce, Julia Wojtkowiak – 2 miejsce,

skok w dal – Krzysztof Wilczek – 3 miejsce,

1000 m – Krzysztof Wilczek – 3 miejsce,

4 x 100 – Julia Wojtkowiak, Emilia Kräusel, Anna Piela, Marta Klajnowska – 1 miejsce,

opiekun: mgr Mark Wojtala.

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny: Paulina Olszewska - 2 miejsce, opiekun mgr Halina Marcinków.

Mini piłka nożna: Karolina Niezgoda, Jessica Socha, Anna Piela, Julia Stachoń, Julia Wojtkowiak, Paulina Zdebel, Karolina Mucha, Emila Kräusel - 1 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Jan Mikrut, Karolina Niezgoda, Karolina Mucha, Michał  Niewiadomski 1 miejsce drużynowo, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Jan Mikrut - 2 miejsce indywidualnie, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Karolina Niezgoda - 3 miejsce indywidualnie, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Paulina Olszewska, Daniel Syrzisko, Jakub Manek 1 miejsce drużynowo, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Paulina Olszewska - 1 miejsce indywidualnie, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Daniel Syrzisko - 2 miejsce indywidualnie, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Jakub Manek - 3 miejsce indywidualnie, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej: Paulina Olszewska - 3 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

Igrzyska Dzieci - tenis stołowy idywidualnie: Julia Wojtkowiak - 3 miejce, Anna Piela 4 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

Igrzyska Dzieci - mini koszykówka chłopców: Michał Niewiadomski, Tomasz Ludkiewicz, Łukasz Ustimowicz, Rafał Smandzich, Krzysztof Wilczek, Wojciech Kasiński, Krzysztof Hałabała, Kacper Musiorski - 1 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

Igrzyska Dzieci - mini koszykówka dziewcząt: Julia Wojtkowiak, Julia Stachoń, Anna Piela, Karolina Niezgoda, Jessica Socha, Karolina Mucha - 2 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - tenis stołowy indywidualnie: Patrycja Nol - 3 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

Rok szkolny 2017/2018

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Patrycja Nol, Paulina Olszewska, Jakub Manek, Daniel Syrzisko - 1 miejsce drużynowo, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: Daniel Syrzisko - 1 miejsce indywidualnie, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym:  Paulina Olszewska - 3 miejsce indywidualnie, opiekun mgr Marek Wojtala.

Rok szkolny 2016/2017

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym: Paulina Olszewska, Patrycja Nol, Jakub Manek, Daniel Syrzisko - 1 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej: Paulina Olszewska - 4 miejsce, opiekun mgr Marek Wojtala.

UONET dostep do edziennika 300x180

djembed

listgr23

infolinia 21

slowko tygodnia

sztafeta24

hanna k 100m

dyplom sztafeta23

Marci S IBP

DyplomMS

Dyplom Julia Wojtkowiak

dyplom sztafeta23

dyplom Oliwia23

dyplom anna szs23

dyplom anna wie23

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

epodreczniki

sieciaki logo

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj129
WczorajWczoraj1131
MiesiącMiesiąc24447
WszyskieWszyskie2248125
Statistik created: 2024-06-18T02:00:11+00:00