dziekujePani Daniela Haroska od 1973 roku przez 20 lat była nauczycielką klas I-III w Szkole Podstawowej w Reńskiej Wsi. Wychowankowie wspominają Jej dobroć i wielkie zaangażowanie w naukę. Pragnęła dotrzeć do każdego ucznia, aby mu pomóc lub nauczyć więcej, niejednokrotnie kosztem swojego prywatnego czasu.

Danusia, bo tak mówili wszyscy, była osobą koleżeńską, skromną, życzliwą i zawsze stawała w obronie prawdy.

W roku 1992 wyjechała z rodziną do Niemiec. Przyjeżdżając co roku latem do Reńskiej Wsi, zawsze włączała się w życie naszej społeczności.

Pani Daniela Haroska zmarła po heroicznej walce z chorobą w dniu 23.02.2022 r. Ostatnim Jej życzeniem była zbiórka pieniężna na cele naszego zespołu. Ze środków finansowych uzbieranych podczas pogrzebu ś.p. Danieli Haroskiej odremontowano szkolny mur łączący obie placówki, na którym został wykonany logotyp Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Reńskiej Wsi oraz zakupiono materiały potrzebne do wybudowania naszej przedszkolnej piaskownicy.

Łączymy się w żalu z Rodziną, która opłakuje żonę, matkę i ukochaną babcię.

Dziękujemy Danusiu za to, że byłaś z nami, za Tobą idą Twoje dobre uczynki i nasze modlitwy.

Artykuł został opracowany we współpracy z panią Alicją Kocem- przyjaciółką rodziny Danieli Haroskiej.

UONET dostep do edziennika 300x180

listgr23

infolinia 21

logo Laboratoria Przyszoci pion kolor 1

ddpartnerprogramu

dyp przed 2021

sks logo

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

button4

Dyplom Julia Wojtkowiak

EduNect Logo Poziome

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj965
WczorajWczoraj1379
MiesiącMiesiąc33614
WszyskieWszyskie1564984
Statistik created: 2023-01-27T18:18:25+00:00