Koniec marca w grupie Krasnoludki był okresem przygotowań do obchodów zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wspólnie z Paniami dzieci poznawały zwyczaje ludowe i tradycje charakterystyczne dla naszej rodzimej kultury, a także wykonywały piękne prace plastyczne i ogrodnicze. Wiele radości sprawiło dzieciom przygotowywanie koszyczków dla zajączka a później ich szukanie .Wszystkie te zajęcia wzbogaciły wiedzę dzieci na temat Wielkanocy. To był bardzo intensywny, ale i piękny tydzień umilający nam oczekiwanie na nadejście Wielkanocy.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj359
WczorajWczoraj1043
MiesiącMiesiąc4547
WszyskieWszyskie950972
Statistik created: 2021-08-05T08:16:27+00:00

EduNect Logo Poziome