Do tego wydarzenia przedszkolaki wszystkich grup przygotowywały się już od kilku dni ucząc się wiosennych piosenek, wierszyków i rymowanek, przygotowując wiosenne dekoracje. Tego dnia w przedszkolnych salach gościły wielobarwne wiosenne kolory. Przedszkolaki przemaszerowały barwnym pochodem ulicami Reńskiej Wsi trzymając w rękach wiosenne symbole, wyrażając w ten sposób radość z przyjścia nowej pory roku. Mamy nadzieję, że wiosna zagości u nas już na dobre.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj372
WczorajWczoraj1043
MiesiącMiesiąc4560
WszyskieWszyskie950985
Statistik created: 2021-08-05T08:45:44+00:00

EduNect Logo Poziome