W czwartek o godzinie 9.00 w grupie Biedronek rozpoczęło się tradycyjne śniadanie wigilijne. Wszystkie dzieci przyniosły wylosowane produkty spożywcze, z których panie przygotowały piękne, kolorowe i smaczne kanapki. Dzieci na śniadanie zaprosiły także panią dyrektor, która życzyła przedszkolakom i ich rodzinom zdrowych i wesołych świąt. Tradycja śniadania wigilijnego kultywowana jest w grupie Biedronek co roku zarówno ze względu na świąteczny czas, jak i aspekty zdrowego odżywiania w grupie.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj875
WczorajWczoraj763
MiesiącMiesiąc8799
WszyskieWszyskie554397
Statistik created: 2020-08-13T19:34:10+00:00