Czas świąteczny jest czasem spotkań w gronie rodzinnym, dlatego też Biedronki z Paniami zaprosiły rodziców przedszkolaków na tradycyjne jasełka. W tym roku motywem przewodnim były słowa: "Mario, czy Ty wiesz...". Przedszkolaki poprzez recytację i wspólne kolędowanie ukazały tajemnicę przyjścia na świat Jezusa. Dzieci zaprezentowały się fantastycznie i otrzymały od swoich rodziców gromkie brawa. Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, by w atmosferze wzajemnej życzliwości i magii złożyć sobie życzenia i poczęstować się tradycyjnymi świątecznymi wypiekami.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj868
WczorajWczoraj763
MiesiącMiesiąc8792
WszyskieWszyskie554390
Statistik created: 2020-08-13T19:25:10+00:00