Nasza placówka przystąpiła do projektu Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Program ten stanowi dla nas ogromne wyzwanie mające na celu poprawienie zdrowia i samopoczucia uczniów, ich kondycji fizycznej oraz szeroko pojętej promocji zdrowego stylu życia. Dążąc do realizacji celu jakim jest dla nas uzyskanie tytułu Szkoły Promującej Zdrowie, realizujemy szereg zadań z zakresu promocji zdrowia, a jednym z nich był właśnie „Owocowy dzień”,  podczas którego w naszej szkole było smacznie, zdrowo i i kolorowo !!! Głównym celem wydarzenia było zachęcenie dzieci do spożywania owoców oraz uświadomienie, że owoce są niezbędnym źródłem witamin w naszej codziennej diecie. W realizację tej akcji aktywnie włączyli się Rodzice naszych uczniów, którzy zakupili niezbędne produkty – rozmaite owoce, z których zostały przygotowane smaczne, zdrowe i kolorowe szaszłyki owocowe.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj903
WczorajWczoraj763
MiesiącMiesiąc8827
WszyskieWszyskie554425
Statistik created: 2020-08-13T20:07:48+00:00