W tym dniu w sposób szczególny pamiętamy o wolontariuszach i dziękujemy im za ich pracę, którą wykonują bezinteresownie, z potrzeby serca. Z tej okazji w naszej szkole odbyło się spotkanie przy torcie J Obecnością zaszczyciła nas Pani Dyrektor. Celem obchodów było  docenienie pracy wolontariuszy angażujących się w różnego rodzaju akcje, podziękowanie za ich czas, trud i poświęcenie na rzecz dzieci, osób potrzebujących oraz zwierząt. Jako wolontariusze współpracujemy z fundacjami: Patriotyczny Kędzierzyn, Fundacją Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio”, Domem Dziecka. Nasi wolontariusze bardzo aktywnie uczestniczą we wszystkich akcjach. Dla każdego wolontariusza ważne jest, aby czuł się potrzebny, zauważony i doceniony, dlatego Międzynarodowy Dzień Wolontariusza jest ważnym wydarzeniem, a wspólne spotkanie przy stole dało możliwość integracji wolontariuszy, docenienia i podziękowania wszystkim zaangażowanym w pomoc drugiemu człowiekowi. Mamy nadzieję, że ciepła atmosfera towarzysząca tej uroczystości przełoży się na kolejne akcje i chęć wspólnego działania. Kochane Anioły! Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza życzę Wam spełnienia marzeń, radości w sercu, dużo entuzjazmu, wytrwałości i niesłabnącej wiary w to, że to, co robicie, ma sens.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj938
WczorajWczoraj763
MiesiącMiesiąc8862
WszyskieWszyskie554460
Statistik created: 2020-08-13T20:47:44+00:00