Wolontariusze „Anioły z Reńskiej szkoły” Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Reńskiej Wsi pod kierunkiem pani mgr Sabiny Górskiej biorą udział w akcji „Razem na Święta”. Inicjatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski. Uczniowie z naszej szkoły organizują pomoc Polakom mieszkającym na Kresach, jak również przygotowują paczki dla rodzin ubogich i wielodzietnych. Ponadto pomagają osobom starszym przy świątecznych zakupach i porządkach. Seniorom nam znanym przekazują świąteczne życzenia. Prężnie działa akcja „Serce na klamerce” – zbiórka darów dla lokalnego schroniska dla zwierząt.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj870
WczorajWczoraj763
MiesiącMiesiąc8794
WszyskieWszyskie554392
Statistik created: 2020-08-13T19:27:50+00:00