Rekrutacja do przedszkola i szkoły - nowe dokumenty

Rekrutacja do przedszkola - kliknij
Rekrutacja do szkoły - kliknij

30 listopada w GOK, w Reńskiej Wsi miał miejsce jarmark bożonarodzeniowy. Było wiele stoisk, ozdoby, niespodzianki, ciasta i ciasteczka. Nie zabrakło także stoiska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Rada Rodziców przygotowała pyszne ciasta, zaś wolontariusze z pomocą społeczności szkolnej przygotowali stoisko z ozdobami świątecznymi. Wieńce, stroiki, bombeczki i inne ozdoby. Atmosfera była iście magiczna do czego również przyczynili się uczniowie naszej placówki.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj72
WczorajWczoraj522
TydzieńTydzień1151
MiesiącMiesiąc7559
WszyskieWszyskie438016
Statistik created: 2020-02-19T05:25:20+00:00

EduNect Logo Poziome