Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. Dlatego, podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie z naszej szkoły wraz z wychowawcami przystąpili do ogólnopolskiej  akcji „Śniadanie Daje Moc”. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w podjętej akcji.  Na stole znalazły się zatem: pieczywo różnego rodzaju i różnego kształtu, masło, wędliny, jajka, sery, warzywa. Zapach roznosił się po całej szkole. Było wesoło, smacznie i sympatycznie. Dzieci potrafiły dzielić się produktami, działać wspólnie i zgodnie. Nie bały się próbować nowych smaków. Takie śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą. Na twarzach promieniał uśmiech i  zachwyt.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj757
WczorajWczoraj1391
MiesiącMiesiąc14257
WszyskieWszyskie884373
Statistik created: 2021-06-12T10:52:50+00:00

EduNect Logo Poziome