Dzięki wsparciu Rady Rodziców, 26 listopada 2019 roku, wolontariusze „Anioły z Reńskiej Szkoły” wzięli udział w kreatywnych warsztatach prowadzonych przez panią Justynę Weigt. Pani Justyna już od dawna prowadzi tego rodzaju warsztaty, wiedziała więc jak zainteresować uczniów. Wolontariusze mieli możliwość pochwalić się swoimi pomysłami, przygotowując ozdoby na zbliżający się świąteczny jarmark. Były choinki, świecące brokatem  bombki , ozdoby z masy porcelanowej. Ozdoby były prześliczne, zaś wolontariusze świetnie się przy tym bawili.

Dyplom Julia Wojtkowiak

zdalnelekcje

OP@LSKIE DLA PODSTWÓWEK – zdalne nauczanie zbliża

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj808
WczorajWczoraj1391
MiesiącMiesiąc14308
WszyskieWszyskie884424
Statistik created: 2021-06-12T11:35:32+00:00

EduNect Logo Poziome