Dzięki wsparciu Rady Rodziców, 26 listopada 2019 roku, wolontariusze „Anioły z Reńskiej Szkoły” wzięli udział w kreatywnych warsztatach prowadzonych przez panią Justynę Weigt. Pani Justyna już od dawna prowadzi tego rodzaju warsztaty, wiedziała więc jak zainteresować uczniów. Wolontariusze mieli możliwość pochwalić się swoimi pomysłami, przygotowując ozdoby na zbliżający się świąteczny jarmark. Były choinki, świecące brokatem  bombki , ozdoby z masy porcelanowej. Ozdoby były prześliczne, zaś wolontariusze świetnie się przy tym bawili.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj6
WczorajWczoraj365
TydzieńTydzień1271
MiesiącMiesiąc10196
WszyskieWszyskie427424
Statistik created: 2020-01-23T23:11:54+00:00

EduNect Logo Poziome