Dzięki wsparciu Rady Rodziców, 26 listopada 2019 roku, wolontariusze „Anioły z Reńskiej Szkoły” wzięli udział w kreatywnych warsztatach prowadzonych przez panią Justynę Weigt. Pani Justyna już od dawna prowadzi tego rodzaju warsztaty, wiedziała więc jak zainteresować uczniów. Wolontariusze mieli możliwość pochwalić się swoimi pomysłami, przygotowując ozdoby na zbliżający się świąteczny jarmark. Były choinki, świecące brokatem  bombki , ozdoby z masy porcelanowej. Ozdoby były prześliczne, zaś wolontariusze świetnie się przy tym bawili.

EduNect Logo Poziome

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj767
WczorajWczoraj548
MiesiącMiesiąc6385
WszyskieWszyskie551983
Statistik created: 2020-08-10T21:39:48+00:00