W ramach współpracy z  Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym Niemców na Śląsku Opolskim -DFK Reńska Wieś, uczniowie klas V – VIII przygotowali program artystyczny, który mamy nadzieją umilił lokalnej społeczności niedzielne popołudnie. 9 grudnia GOK w Reńskiej Wsi był przepełniony słowami pełnymi świątecznego ciepła i miłości. Pastorałki, kolędy, wiersze a nade wszystko jasełka, przypomniały nam wszystkim o prawdziwym sensie i przesłaniu Świąt Bożego Narodzenia.

Na uwagę zasługuje fakt, iż językiem przewodnim Wieczoru Adwentowego był język niemiecki, a wszyscy aktorzy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego całkowicie dobrowolnie przyswoili sobie na pamięć teksty utworów. Cieszymy się niezmiernie, że naszą placówkę reprezentują tacy uczniowie, którzy dzielą się chętnie z innymi swoim czasem , a swoją energią, talentem scenicznym i zaangażowaniem potrafią przenieść słuchacza w magiczny, świąteczny czas.

Dyplom Julia Wojtkowiak

ddpartnerprogramu

turystyka

bezpieczna droga do szkoly logo

epodreczniki

logobw

banner kula

sieciaki logo

geoserwis mapy

kartarow

button4

Odwiedziny:

DzisiajDzisiaj402
WczorajWczoraj383
TydzieńTydzień361
MiesiącMiesiąc8825
WszyskieWszyskie357202
Statistik created: 2019-08-19T16:10:23+00:00

EduNect Logo Poziome